Vodarium - logo barevné
Získat nabídku
Vodarium - logo barevné
Získat nabídku

Dotace Dešťovka

Zalévání zahrady

Dotace až 55 000 Kč

Zjistit více

Zalévání a splachování

Dotace až 65 000 Kč

Zjistit více

Využití šedé odpadní vody

Dotace až 105 000 Kč

Zjistit více

Články v kategorii Dotace Dešťovka

Dešťovka – často kladené dotazy

Odpovědi na otázky, které nám často pokládají naši klienti, když připravují řešení na zadržování a využívání dešťové vody nebo šedé vody z domácnosti. Vše o vodě, nádržích, čerpadlech, dotaci Dešťovka atp.
Přečíst článek

Dotace Dešťovka 2024: kdo a kolik může získat?

Dotační program Dešťovka od roku 2017 podporuje využívání dešťové vody na zálivku zahrad, splachování WC a využití tzv. šedé vody, tedy upravené odpadní vody z domácnosti pro užitkové účely. Dotace se vztahuje na využívání srážkové vody na účely, na které majitelé domů obvykle využívají pitnou vodu.
Přečíst článek

Využití šedé odpadní vody v domě, vyplatí se to?

Kromě dešťové vody můžete v domácnosti pro užitkové účely využívat také tzv. šedou vodu. Jde o odpadní vodu pocházející z umyvadel, van, sprch, ale také z myček na nádobí či z automatických praček. Co je šedá voda a jak se zpracovává? Vyplatí se využití šedé odpadní vody v domácnosti?
Přečíst článek

Proč jsou nádrže z hobby marketů tak laciné?

S výhodnými nabídkami hobby marketů jakoby se roztrhl pytel. Výhodné ceny nádrží najdete i v různých e-shopech na internetu. Pro koho jsou tyto nádrže určeny a komu se vyplatí? Kdo by se těmto výhodným nabídkám měl naopak obloukem vyhnout?
Přečíst článek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram