Vodarium - logo barevné
Menu
Získat nabídku
Vodarium - logo barevné
Menu
Získat nabídku

Dotace Dešťovka

Zalévání zahrady

Dotace až 55 000 Kč

Zjistit více

Zalévání a splachování

Dotace až 65 000 Kč

Zjistit více

Využití šedé odpadní vody

Dotace až 105 000 Kč

Zjistit více

Články v kategorii Dotace Dešťovka

Využití šedé odpadní vody v domě, vyplatí se to?

Kromě dešťové vody můžete v domácnosti pro užitkové účely využívat také tzv. šedou vodu. Jde o odpadní vodu pocházející z umyvadel, van, sprch, ale také z myček na nádobí či z automatických praček. Co je šedá voda a jak se zpracovává? Vyplatí se využití šedé odpadní vody v domácnosti?
Přečíst článek

Proč jsou nádrže z hobby marketů tak laciné?

S výhodnými nabídkami hobby marketů jakoby se roztrhl pytel. Výhodné ceny nádrží najdete i v různých e-shopech na internetu. Pro koho jsou tyto nádrže určeny a komu se vyplatí? Kdo by se těmto výhodným nabídkám měl naopak obloukem vyhnout?
Přečíst článek

Dešťovka – často kladené dotazy

Odpovědi na otázky, které nám často pokládají naši klienti, když připravují řešení na zadržování a využívání dešťové vody nebo šedé vody z domácnosti. Vše o vodě, nádržích, čerpadlech, dotaci Dešťovka atp.
Přečíst článek

Dotace Dešťovka: kdo a kolik může získat?

Dotační program Dešťovka od roku 2017 podporuje využívání dešťové vody na zálivku zahrad, splachování WC a využití tzv. šedé vody, tedy upravené odpadní vody z domácnosti pro užitkové účely. Dotace se vztahuje na využívání srážkové vody na účely, na které majitelé domů obvykle využívají pitnou vodu.
Přečíst článek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram